Header 2048x700 tangentbord

Kontakta oss

Kontakt yogobe

Kundsupport

Vid frågor runt tjänsten vänligen maila oss så hjälper vi dig!

Email: info@yogobe.com

Konatkt yogobe store

Kundsupport Yogobe Store

Vid frågor gällande Yogobe Store vänligen maila oss så hjälper vi dig.

Email: store@yogobe.com

Crew amanda 1200x600 ny

Amanda Malmberg

Operations & Marketing Assistant

Email: amanda@yogobe.com

1200x600 camilla

Camilla Bengtsson

Operations & Marketing Manager

Email: camilla@yogobe.com

Rebecka 1200x600

Rebecka Rejto

Social Media & Production Manager

Email: rebecka@yogobe.com

Telefon: +46 (0) 702 551678

Bianca 1200x600

Bianca Barck

Head of Content & PR

Email: bianca@yogobe.com

Alexandra profilbild 1200x600pxl

Alexandra Gryde

Event & Production Manager

Email: alexandra@yogobe.com

Linda profilbild 1200x600pxl

Linda Åslev

Content & Corporate relations Manager Föräldraledig

Email:

1200x600 peter sv2

Peter Munteanu

CEO & Founder

Email: peter@yogobe.com

Telefon: +46 (0) 709 400602

Miriam profilbild 1200x600pxl

Miriam Sundholm

Corporate Relations and Business Development

Email: miriam@yogobe.com

Emmi 2

Emmi Omhav

Content & Social media Manager

Email: emmi@yogobe.com

Sonja salonen yogobe finland

Sonja Salonen

FINLAND - Operations Manager

Email: sonja@yogobe.com

Anna marie crew 1200x600

Anna-Mari Pentikäinen

FINLAND - Editor & Community Manager

Email: anna-mari@yogobe.com

Alexander barrientos yogobe 1200x600

Alexander Barrientos

Motion picture Creative / Developer

Email: alexander@yogobe.com

Fredrik 1200x600

Fredrik Gelotte

CTO

Email: fredrik@yogobe.com

Anna 1200x600

Anna Reynold

Founder, strategic communication

Email: anna@yogobe.com

Yoga & träna hemma med Yogobe

Skapa konto Prova gratis