Header 2048x700 tangentbord

Kontakta oss

Unnamed

Kundsupport

Vid frågor vänligen maila oss så kontaktar vi dig så snart som möjligt!

Email: info@yogobe.com

1200x600 camilla

Camilla Bengtsson

Operations & Marketing Manager

Email: camilla@yogobe.com

Linda 1200x600

Linda Åslev

Content & Event Manager

Email: linda@yogobe.com

Rebecka 1200x600

Rebecka Rejto

Social Media & Production Manager

Email: rebecka@yogobe.com

Telefon: +46 (0) 702 551678

Bianca 1200x600

Bianca Barck

PR & Marketing Assistant, Community manager YOGAMOM365

Email: bianca@yogobe.com

Telefon: +46 (0) 739 468013

1200x600 peter sv2

Peter Munteanu

CEO & Founder

Email: peter@yogobe.com

Telefon: +46 (0) 709 400602

Sonja salonen yogobe finland

Sonja Salonen

FINLAND - Community Manager

Email: sonja@yogobe.com

Telefon: +358 40 7712 884

1200x600 alexandra

Alexandra Gryde

Office Assistant

Email: alexandra@yogobe.com

Andrea teodorowitz yogobe

Andrea Teodorowitz

E-commerce manager

Email: andrea@yogobe.com

Veronica 1200x600

Veronica Jäderlund

Community manager BEYOGA365

Email: info@skonpuls.nu

Alexander 1200x600

Alexander Peri

Motion picture Creative / Developer

Email: alexander@yogobe.com

Fredrik 1200x600

Fredrik Gelotte

CTO

Email: fredrik@yogobe.com

Tobias 1200x600

Tobias Glawing

Film Production

Email: info@yogobe.com

Anna 1200x600

Anna Reynold

Founder, strategic communication

Email: anna@yogobe.com

Yoga & träna hemma med Yogobe

Skapa konto Prova gratis