Header 2048x700 tangentbord

Ota yhteyttä

Kontakt yogobe

Kundsupport

Vid frågor runt tjänsten vänligen maila oss så hjälper vi dig!

Email: info@yogobe.com

Konatkt yogobe store

Kundsupport Yogobe Store

Vid frågor gällande Yogobe Store vänligen maila oss så hjälper vi dig.

Email: store@yogobe.com

Crew amanda 1200x600 ny

Amanda Malmberg

Customer Care Manager

Email: amanda@yogobe.com

1200x600 camilla

Camilla Bengtsson

Operations & Marketing Manager

Email: camilla@yogobe.com

Linda profilbild 1200x600pxl

Linda Åslev

Content & Corporate relations Manager

Email: linda@yogobe.com

Rebecka 1200x600

Rebecka Rejto

Social Media & Production Manager

Email: rebecka@yogobe.com

Puhelinnumero: +46 (0) 702 551678

Bianca 1200x600

Bianca Barck

PR & Marketing Assistant, Community manager YOGAMOM365

Email: bianca@yogobe.com

Puhelinnumero: +46 (0) 739 468013

1200x600 peter sv2

Peter Munteanu

CEO & Founder

Email: peter@yogobe.com

Puhelinnumero: +46 (0) 709 400602

Sonja salonen yogobe finland

Sonja Salonen

FINLAND - Operations Manager

Email: sonja@yogobe.com

Anna marie crew 1200x600

Anna-Mari Pentikäinen

FINLAND - Editor & Community Manager

Email: anna-mari@yogobe.com

1200x600 alexandra

Alexandra Gryde

Corporate relations

Email: alexandra@yogobe.com

Ingvild

Ingvild Lybeck

Designer

Email: ingvild@yogobe.com

Veronica 1200x600

Veronica Jäderlund

Community manager BEYOGA365

Email: info@skonpuls.nu

Fredrik 1200x600

Fredrik Gelotte

CTO

Email: fredrik@yogobe.com

Anna 1200x600

Anna Reynold

Founder, strategic communication

Email: anna@yogobe.com

Joogaa & treenaa kotona Yogoben kanssa

Luo tili Kokeile ilmaiseksi