800x400 min

Ota yhteyttä

Kontakt yogobe

Kundsupport

Vid frågor runt tjänsten vänligen maila oss så hjälper vi dig!

Email: info@yogobe.com

Konatkt yogobe store

Kundsupport Yogobe Store

Vid frågor gällande Yogobe Store vänligen maila oss så hjälper vi dig!

Email: store@yogobe.com

Krizty crew 2 1

Krizty-Li Karlsson

Customer Care Manager

Email: krizty@yogobe.com

Agnes crew 2 1

Agnes Ekesiöö

Operations and Partnership Manager

Email: agnes@yogobe.com

Linda a%cc%8aslev yoga tra%cc%88ning %281%29

Linda Åslev

Head of Content

Email: linda@yogobe.com

Blogginla%cc%88gg insta horizontal

Philippa Ergel

Business Development & Head of Marketing

Email: philippa@yogobe.com

1200x600 peter sv2

Peter Munteanu

CEO & Founder

Email: peter@yogobe.com

Puhelinnumero: +46 (0) 709 400602

Julia glutz 2 1

Julia Glutz

Web Editor

Email: julia@yogobe.com

Anna marie crew 1200x600

Anna-Mari Pentikäinen

FINLAND - Editor & Community Manager

Email: anna-mari@yogobe.com

Samir crew 2 1

Samir Timezgida

Lead Product Designer

Email: samir@yogobe.com

Anna 1200x600

Anna Reynold

Founder, strategic communication

Email: anna@yogobe.com

Joogaa & treenaa kotona Yogoben kanssa

Luo tili Kokeile ilmaiseksi