Header 2048x700 tangentbord

Ota yhteyttä

Kontakt yogobe

Kundsupport

Vid frågor runt tjänsten vänligen maila oss så hjälper vi dig!

Email: info@yogobe.com

Konatkt yogobe store

Kundsupport Yogobe Store

Vid frågor gällande Yogobe Store vänligen maila oss så hjälper vi dig.

Email: store@yogobe.com

Monica 2 1

Monica Ollqvist

Customer Care & Office Manager

Email: monica@yogobe.com

1200x600 camilla

Camilla Bengtsson

Operations & Marketing Manager

Email: camilla@yogobe.com

Linda a%cc%8aslev yoga tra%cc%88ning %281%29

Linda Åslev

Head of Content

Email: linda@yogobe.com

Blogginla%cc%88gg insta horizontal

Philippa Ergel

Marketing Manager

Email: philippa@yogobe.com

Alexandra profilbild 1200x600pxl

Alexandra Gryde

Event & Production Manager

Email: alexandra@yogobe.com

1200x600 peter sv2

Peter Munteanu

CEO & Founder

Email: peter@yogobe.com

Puhelinnumero: +46 (0) 709 400602

Sonja salonen yogobe finland

Sonja Salonen

FINLAND - Operations Manager

Email: sonja@yogobe.com

Anna marie crew 1200x600

Anna-Mari Pentikäinen

FINLAND - Editor & Community Manager

Email: anna-mari@yogobe.com

Fredrik 1200x600

Fredrik Gelotte

CTO

Email: fredrik@yogobe.com

Anna 1200x600

Anna Reynold

Founder, strategic communication

Email: anna@yogobe.com

Crew amanda 1200x600 ny

Amanda Malmberg

Operations & Marketing Assistant (Föräldraledig)

Email:

Joogaa & treenaa kotona Yogoben kanssa

Luo tili Kokeile ilmaiseksi